Hakkımızda

Hisar Hospital Çamlıca, İstanbul’un yeni finans ve yerleşim merkezi Ümraniye’de halk sağlığını korumak, en uygun koşullarda en kaliteli şekilde sağlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Hastalarına imkânları ne olursa olsun teşhis ve tedavide en uygun yöntemlerle, etik ilkelerden ödün vermeden hizmet etmek olan Hisar Hospital Çamlıca; tıbbi kadrosunu konusunda uzman hekimlerden oluşturmuştur. İleri tıp teknolojisinin kullanıldığı tanı ve tedavi üniteleri ile her türlü özellikli ameliyatın yapılabildiği 2 ameliyathanesi, güler yüzlü personeli, 19 yatak ve 2 Kuvözü ile hasta memnuniyetinin en üst seviyede sağlanması amaçlanmaktadır.

Hastanemizde Multidisipliner tedavi yaklaşımımız ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmeti sunulabilmektedir. Hastalarımız, özellikli tedavilerde uzman hekimler tarafından tedavi edilmektedir. Hastanemizde Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Genel Cerrahi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji ve Yenidoğan Yoğun Bakım ünitelerinde hizmet sunulmaktadır.

İnsan Kaynakları

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Foto Galeri

Hastanemizden görseller..
0

Tam Donanımlı Ameliyathane

0

Uzman Doktor

0

Hizmet Ünitesi

0

Anlaşmalı Kurum

Misyonumuz

Misyonumuz İnsanı, hizmet anlayışının merkezine yerleştirerek dil, din, ırk ayrımı yapmadan ekonomik, kaliteli, koruyucu ve tedavi edici bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Hizmet anlayışı ve değerlerinden ödün vermeden, gelişen tıbbî teknolojiyi yakından takip ederek; modern, etkin ve hastalarını en üst düzeyde memnun edecek sağlık hizmetini vermektir.

Kalite Politikamız

  • Güncel teknoloji ile etkin sağlık hizmeti sunmak,
  • Halk sağlığını koruyucu ve geliştirici çalışmalara katkıda bulunmak,
  • Çalışan memnuniyetini ve eğitimini sürekli artırmak,
  • Kalite Yönetim Sistemi şartlarından ödün vermemek, etkinliğini sürekli artırmak,
  • Sürekli gelişim sağlamak hastanemizin kalite politikasıdır.

En son teknoloji ile en kaliteli hizmet anlayışını sunmak için çalışıyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

Hisar Hospital Çamlıca Hastanesi olarak birlikte çözüm ürettiğimiz markalar