Acil Servis

Hisar Hospital Çamlıca Acil Servis’i 7/24 acil hasta bakım hizmeti vermek üzere gerekli olan tüm personel ve malzemeye sahiptir.

Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve Diş sağlığının her alanında modern ve gelişmiş tanı-tedavi hizmeti ile hastaların ayrıntılı muayenesi yapılmaktadır.

Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Ameliyat kararı verilen hastaya anestezi uzmanımız tarafından kendisine uygulanması planlanan en uygun anestezi yöntemi hakkında bilgi verilir.

Beslenme ve Diyet

Kendi alanında uzman diyetisyenler tarafından sağlıklı beslenme, zayıflama ve çeşitli hastalıkları tanı ve tedavisi özenle yapılmaktadır.

Check-Up

Check-up, her yaş gurubundan insanın sağlıklı kalmasını ve hastalıkların erken safhada tespit edilebilmesini sağlıyor.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

0-15 yaş aralığındaki bebek ve çocuklara poliklinik ve yataklı servisleri ile tanı ve tedaviye yönelik her türlü hizmeti vermektedir.

Dermatoloji

Cilt, mantar hastalıkları ve diğer deri hastalıklarında tanı ve tedaviye yönelik her türlü hizmeti vermektedir.

Endoskopi

Yemek borusu, mide, safra yolları ve bağırsakların, ucunda ışık ve mikro kamera sistemi olan bükülebilen (flexıbl) bir aletle incelenmesi işlemidir.

Genel Cerrahi

Endoskopi ünitesinde  gastroskopi, kolonoskopi , rektosigmoideskopi hizmeti verilmekte. İşlemler sedasyon (uyutma) altında yapılmaktadır.

Genel Yoğun Bakım Ünitesi

Kritik yaşam riski olan ya da cerrahi sonrası yakın takip gerektiren hastaların, tanı ve tedavilerinin yapıldığı servistir.

Göz Sağlığı ve Hastalıkları

Hastanemizde uzman doktorlarımız tarafından göz bozukluları ve diğer küçük cerrahi işlemler yapılmaktadır.

İç Hastalıkları

Yetişkinlerin (15 yaş üstü) sağlık sorunlarının tümüne ait ilk değerlendirmenin yapıldığı ve çözüm bulunduğu merkezdir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ergenlikten başlayarak, menopoz dönemine kadar her yaştan kadının, tüm sağlık sorunlarının tanı ve tedavisi konusunda hizmet verilmektedir.

Kardiyoloji

Kalp ve dolaşım sistemi hastalıklarını inceleyen bilim dalıdır. Uzman doktorlarımız tarafından her türlü tanı ve tedavi işlemi yapılmaktadır.

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Kulak, burun, sinüsler, ağız boşluğu, yutak, gırtlak ve boyun bölgesindeki rahatsızlıkların tıbbi ve cerrahi müdahalesiyle ilgili hizmet verilmektedir.

Nöroloji

Nöroloji genel olarak beyin, beyin sapı, omurilik ve çevresel sinir sistemiyle kasların hastalıklarını inceleyen, teşhis ve cerrahi dışındaki tedavi uygulamalarını içeren tıp bilimi dalıdır.

Ortopedi ve Travmatoloji

Kas ve iskelet sisteminin travmatik, doğuştan veya sonradan gelişen tüm hastalık ve yaralanmaların tanı ve tedavisinde hizmet sunmaktadır.

Radyoloji

Radyoloji Bölümümüz, doğru tanıya, her hastaya en düşük riskli ve en hızlı en uygun yöntemin özenle seçilmesi ve uygulanmasıyla varılacağına inanmaktadır.
üroloji

Üroloji

Üroloji, kadın ve erkeklerin üriner sistemleri ile erkeklerin üreme sistemlerini inceleyen tıbbi branştır.

Yenidoğan Yoğun Bakım

Erken doğan, solunumsal ve doğuştan kalp hastalığı gibi sorunları olan riskli bebeklerin tıbbi bakım ve desteğini sağlayan birimdir.